- MEAT BURGERS 13 products
- EXPERIMENTAL BURGERS 1 products
- MEATLESS BURGERS 7 products
- SHAKES 7 products
- CRAZY SHAKES 5 products
- DAIRY-FREE SHAKES 4 products
- SKINNY 1 products
- GRUB & SIDES 9 products
- SODA 10 products
- PRE-ORDER PARTY PACKAGE 4 products
- GIFT CARDS 1 products
-
Keep Walking
- Regular price
- From $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Vintage Cheese
- Regular price
- From $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Spicy Chicken
- Regular price
- From $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Vintage Deluxe
- Regular price
- From $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Smoke N' Fire
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Mega Tots!
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
$14.00 - Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
$14.00 - Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Hawaiian Clubhouse
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Dude Ranch
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Cheesy
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Bison Bison
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
-
Vintage Bacon & Cheese
- Regular price
- From $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Mac N' Cheese Addiction!
- Regular price
- From $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $14.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Showing 12 of 13 products on MEAT BURGERS collection
-
The Monsieur
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Jackie
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Santa Fe
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Rootin
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
The Lentil
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
The Impossibleâ„¢ Burger
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
RE:GRUB
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$12.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Who's That Chick?!
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
NØ BOOLSHIT
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Vintage Classic
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Cookie Monster
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Oreomania
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Cheeseshake
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Krusty The Shake
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
-
D'Spot
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
-
Malibu
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
-
Deja Brew
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Nerd It Out!
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Mint Walker
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Sugar Rush!
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Vegan Style
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Y.O.L.O.
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Krusty The Shake (V)
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Cheese O'Shake
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Taco Salad
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Waffle Fries
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Deep Fried Pickles
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Onion Rings
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Corn Dogs
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Tater Tots
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
French Fries
- Regular price
- From $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Asiago Fries
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Sweet Potato Fries
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Cashew Truffle Fries
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Coke
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
Ginger Ale
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
Black Cherry
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Orange Cream Soda
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Root Beer
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Sprite
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
Root Beer
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Ginger Beer
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Cream Soda
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Iced Nestea
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
Mini Burgers
- Regular price
- From $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $3.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
-
Mini Shakes
- Regular price
- $2.75
- Regular price
-
- Sale price
- $2.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.75
- Regular price
-
- Sale price
- $2.75
- Unit price
- per
-
Asiago Fries
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Corn Dogs
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Gift Cards
- Regular price
- From $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $25.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
WANNA HOST A PARTY WITH US?
This is your time to be extra FANCY!
Our PARTY PACKAGE (dine-in exclusive) includes the first ever mini burgers, shakes and party sizes of grubs and sides!
Ready to host a party with us? Book your birthday or any special occasions with us at (403) 700-0912
From the RE:GRUB Family!
Thank you for all of your support! Despite these tough times, you have made this year amazing for us in your QUIRKY style. We can't wait for more INNOVATION. PURPOSE. CREATIVITY.
LOVE,
RE:GRUB Family




- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.